Skip to content

Coaching

Mis see on ja kuidas võiks see Sind aidata?

Mis tegelikult tähendab coaching?

Terminit coachingkasutatakse tänapäeval laialdaselt mitmete erinevate olukordade kirjeldamisel. Coaching on partnerlus minu (Coach) ja Sinu (Coachee) vahel, et jõuda Sinu eesmärkide saavutamiseni. Coaching toimub vormis, kus minu küsimustele vastamine tõstab Sinu teadlikkust ja võimekust konkreetse olukorraga toime tulekuks. Minust saab tugi nii Sinu ideede peegeldamisel (Sounding board) kui ka tegevusteks julgustamisel (Accountability buddy).

Coaching on proaktiivne meetod, mis võimaldab valmistuda situatsioonideks enne, kui need päriselt toimuvad. See lisab enesekindlust, vastupidavust ja suuremaid teadmisi erinevate olukordadega toimetulekuks.

kuidas saab see sind aidata

Küsides küsimusi, mida Sina ise endalt ei küsiks, olgu põhjuseks teadmatus või hirm vastuste ees. Läbi küsimuste esitamise saan aidata Sul jõuda uute teadmiste ja sügavamate põhjusteni, et avada olukorda, milles hetkel oled. See avab tee uutele võimalustele ja lahendustele. Tulemuseks selgus ja enesekindlus koos konkreetse tegevuskavaga.

Kellele on see mõelnud?

Coaching on sobilik praktiliselt kõigile

Tavapärased Coaching teemad

Coaching programm luuakse spetsiaalselt Sinu vajadustest ja eesmärkidest lähtudes.

Valides Coach'i...

Esmalt õnnitlused Sinu otsuse puhul!

Töötades Coach’ga investeerid iseendasse. Avad tee uutele võimalustele, et teha rohkem, saavutada rohkem ja olla rohkem.

Enne lõpliku otsuse langetamist mõtle järgnevatele punktidele:

Rohkem infot minu kohta leiad siit. Kui leiad, et meie koostöö võiks sujuda on õige aeg kohtuda!