Skip to content

Minu lugu

Kõik, mida Sa peaksid minust teadma

MISSIOON​

Ma usun et inimesed, kellel on positiivne suhtumine, selge eesmärk ja hea töö eetika, võivad saavutada kõike.

Minu missioon on aidata inimesi, kes soovivad oma elu muuta ja on valmis astuma esimesi samme, et jõuda enda eesmärkide saavutamiseni.

Taust

Ma olen sündinud ja kasvanud Namuris, Belgias. Namur on Valloonia pealinn ehk see osa Belgiast, kus räägitakse prantsuse keelt.

Ma käisin teaduse kallakuga keskkoolis ja suundusin edasi õppima elektri mehaanika inseneriks Blaise-Pascal Ülikoolis. Enne inseneri magistrikraadi omandamist, osalesin enda kursuse raames ka Erasmus programmis, kus õppisin kuus kuud Aberdeeni linnas Šotimaal.

Sealt edasi suundusin aasta ja kahe kuu pikkusele reisile Austraaliasse ja Uus-Meremaale, kus töötasin ja reisisin enne, kui alustasin inseneri karjääriga.

Rohkem kui 10aastane töökogemus tootmise valdkonnas on mul võimaldanud tõõtada erinevatel positsioonidel, spetsialistist kuni keskastme juhini (näiteks tootmise insener, projektijuht, müügitoe juht, projektijuhtimise osakonna juht, tehase juht). Kõigi omandatud kogemustega tutvumiseks palun suundu minu LinkedIn profiilile.

Lisan veel, et saad minuga suhelda nii prantsuse, inglise kui eesti keeles.

haridus

OSKUSED JA TEADMISED​

Projektijuhtimine
Juhtimine
Müük
Lean Manufacturng - Tõhus tootmine
Coaching
Rahvusvaheline kogemus
Inimeste arendamine
Lahenduskeskne lahenemine

kõik, mis mulle lisaks meeldib